Zalety katalogowania stron

Każdy właściciel strony internetowej chce, żeby jego dzieło oglądało jak najwięcej ludzi. Nic w tym dziwnego, wkłada bowiem dużo pracy, zaangażowania, a nierzadko również pieniędzy. Rozwój strony zajmuje mu tygodnie, miesiące i lata, a co za tym idzie dobrze byłoby, gdyby strona na siebie zarabiała. Moderowany katalog stron może być wspomożeniem w prowadzeniu bloga czy strony firmowej. Dzięki niemu osiąga się lepsze rezultaty znacznie szybciej.

Co daje katalogowanie stron?

Wśród zalet katalogowania wyróżnić możemy m.in.;

  • Szybsze pozycjonowanie strony.
  • Zwiększenie jej rangi zarówno wśród użytkowników, jak i robotów indeksujących Google.
  • Możliwość zarabiania na swojej stronie, czy to za sprawą reklam, czy programów partnerskich.
  • Szybszy proces popularyzacji strony.

Właściciele popularnych, dobrze zarabiających serwisów wiedzą, że im więcej linków prowadzi do strony, tym lepsza jej pozycja, a tym samym osiągane zarobki. Niestety domorośli pozycjonerzy, albo młodzi administratorzy, rzucają się zachłannie na bezwartościowe katalogi, które tak naprawdę nic dobrego nie mogą im dać. Tylko katalog wartościowych stron jest w stanie poprawić pozycję w wynikach wyszukiwania. Jeżeli nasz wpis znajduje się w otoczeniu prawdziwych, popularnych i dobrze prosperujących stron, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że część ich wartości przejdzie również na nasz serwis.

Jeżeli więc szukasz odpowiedniego narzędzia, które poprawi pozycję Twojej strony, powinieneś zacząć od narzędzia, jakim jest właśnie katalog stron Judi.pl. Umieszczenie swojego wpisu w kilku, kilkunastu katalogach, nie zajmuje wiele czasu, a może przełożyć się na realne efekty, w postaci większej sprzedaży Twoich produktów i usług, większej odwiedzalności stron, zbudowania marki wokół Twojej firmy czy bloga, a także większego zadowolenia z tego, co się robi. Dodatkowym atutem jest fakt, że w większości katalogów możesz dodać swój wpis za darmo, wystarczy tylko, że na swojej stronie umieścisz link zwrotny i masz mocne strony w sieci.